KONST / Litografier / Litografiskt blad 10177126
nr 1017 7126
Litografiskt blad
Karta över Stockholms Län 1886, motivet: 100 x 65
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 februari 2016
kl 20:51:49
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)